News and Announcements
11 and Under team
HEAD COACH: NATASHA "TOUCHE" SINGLETARY
CHAD ZEOLI..........................................RAVENA ELEMENTARY
COLBY FANCHER..................................STAMFORD ELEMENTARY
BRANDON DICOSTANZO.........................BLUE CREEK ELEMENTARY
HENRY JAMES FERNANDEZ.....................ROSENDALE ELEMENTARY
DOMINICK PARKER...............................STAMFORD ELEMENTARY
PAT MAHONEY.......................................St. PIUS ELEMENTARY
JEFF ZARCONE.........................................ALBANY ACADEMY
JOHN FITZGERALD....................................St. PIUS ELEMENTARY
MAX JONES............................................BETHLEHEM ELEMENTARY
CAMRON GERMAINE..........................LATHAM RIDGE ELEMENTARY
NICHOLAUS PEPE............................BOUGHT HILLS ELEMENTARY
JOE BOUCHARD..............................St. PIUS ELEMENTARY
JAMES LUE........................................BLUE CREEK ELEMENTARY
ANTHONY JOHNSON............................MENANDS ELEMENTARY
16 and Under team
HEAD COACH: PETER JUSTE
JEFFREY BRIAM......................LEE HIGH (MA)
AARON BIASIN.......................LEE HIGH (MA)
ZACHARY KELLEY......................LEE HIGH (MA)
GAGE ARCURI..........................TACONIC HILLS HIGH
RASHID MILLER.......................TROY HIGH
AARYNGSTON BIBENS..................Mt. ANTHONY UNION (VT)
TAHIR McQUEEN.......................LASALLE INSTITIUTE
BLAKE MOSLEY..........................LANSINGBURGH HIGH
JOHN CHESKY..........................MAPLE HILL HIGH
RYAN DONLON.........................WATERVLIET HIGH
SAM HYATT.............................SHAKER HIGH
KHALIL PAUL...........................TROY HIGH
NATE BRAIM............................SARATOGA HIGH
13 and under team
HEAD COACH: LARRY SENIOR SR.
ZACH RADZ...............................SHAKER MIDDLE SCHOOL
EVAN SPARTA...........................Mt. ANTHONY UNION MIDDLE (VT)
JASON REDDEN...........................Mt. ANTHONY UNION MIDDLE (VT)
TREW FARRELL...........................Mt. ANTHONY UNION MIDDLE (VT)
JAMES LEVIN..............................Mt. ANTHONY UNION MIDDLE (VT)
ALONZO MARTIN........................AMSTERDAM MIDDLE SCHOOL
TRES SHADE................................BETHLEHEM MIDDLE SCHOOL
JOHN DEBONIS..............................LASALLE INSTITUTE
BRENDON STEMPSEY........................BETHLEHEM MIDDLE SCHOOL
GUAN WILLIAMS............................DOYLE MIDDLE SCHOOL
MIKE CLARK......................................BETHLEHEM MIDDLE SCHOOL
SEAN KING........................................BETHLEHEM MIDDLE SCHOOL
CHARLES NOTARO...........................FARNSWORTH MIDDLE SCHOOL
17 and Under team
HEAD COACH:
DARWIN "CAROLINA" CARR
15 and Under team
HEAD COACH: DERRICK SENIOR
ASSITANT COACH: JUSTIN NED
JAY NORRIS............................LASALLE INSTITUTE
MATT LABOUNTY......................AVERIL PARK HIGH
BRENDON HALLIGAN....................CAIRO-DURHAM HIGH
RALPH ERICKSON.........................TAMARAC HIGH
AUSTIN FANNING........................LASALLE INSTITUTE
LIAM TESTO..............................TROY HIGH
PAT CHAMBERLAIN.........................TROY HIGH
DAQUAN HOLMES..........................TROY HIGH
DRE WHEATLEY.............................TROY HIGH
DAKOTA PANETTA.................CHRISTIAN BROTHERS ACADEMY
ZACH RADZ.........................................SHAKER MIDDLE SCHOOL
JAYLON COOPER................................TROY HIGH SCHOOL
JORDAN NELSON.................................TROY HIGH SCHOOL
Seasons
Sponsors